Trenéři

Seznamte se

s našim týmem

Tomáš
Trainer

Tomáš

Ahoj jmenuji se Tomáš, ale všichni mě znají pod přezdívkou „Frýďas“ (přezdívek je více, ale bohužel nejsou publikovatelné :D). V TESLA Gymu vedu lekce silového tréninku, funkčního a kruhového tréninku. Mým cílem je, aby v každém tréninku odcházeli klienti spokojení a plni elánu do dalších tréninků. 🙂 Lekci upravíme podle Vašich možností, aby Vás trénink bavil a odcházeli z něho s dobrým pocitem. Co dále bych na sebe rád práskl: Hraji Americký fotbal za Hradec Králové Dragons. Dále se věnuji trénování klasického fotbalu předškolních dětí pod záštitou Fotbalové školičky FC Hradec Králové. Jinak mám rád dobré jídlo, cestování, dobrou knížku a pozitivní společnost. Na závěr: Nebojte se zavítat na lekci, rád vše vysvětlím a upravím trénink podle vašich potřeb a možností. Budu se na Vás těšit.

Alexandra
Trainer

Alexandra

Ahoj, moje jméno je - jak už jste si určitě přečetli - Alex. Ráda zvedám činky a různě poskakuji po gymu, jezdím na bruslích, chodím na výlety nebo visím na tyči. Jsem závislák na kofeinu a taky živý důkaz toho, že i na rostlinné stravě se dají budovat svaly. Ráda dělám věci jinak a nevydržím chvíli v klidu. V Tesla gym vedu lekce kruhového tréninku a tabaty. Cílem mých hodin není z vás udělat jen hromadu svalů, které nebudou funkční při běžných činnostech, ale naopak získání fyzické kondice, která vám usnadní každodenní život. Protože vyjít kopec nebo schody bez zadýchání se, odnést si v pohodě i větší nákup apod. je pro mě důležitější než mít xx centimetrů přes bicák. Ať už jste začátečníci nebo pravidelně cvičíte, každý si přijde na své, jelikož trénink se dá individuálně poupravit.

Anet
Trainer

Anet

Ahoj, jmenuji se Anet, objevila jsem lásku ❤️ ke sportu, fitness a zábavné formy cardia, a tou je především Jumping a kruhové tréninky s fajn lidmi. 😉Co takhle změnit svůj životní styl a přijmout ho za vlastní... co za to? Více energie, volný čas pro Vás, úsměv na tváři, poznání nových přátel, spokojenost, větší sebedůvěra a hlavně kilíčka dole. 💯😊👍 Tak doraž i Ty!